I Wyścigów Pojazdów Zdalnie Sterowanych “Brrrum go(ł)” – 8 kwietnia 2016

I Wyścigów Pojazdów Zdalnie Sterowanych “Brrrum go(ł)” – 8 kwietnia 2016

I edycja wyścigów “Brrrum go(ł)” już za nami… Było Brrrumiasto, ryk silników i pisk opon na zakrętach powodował gęsią skórkę. Uczniowie naszej szkoły rozprawiali się z torem wyścigowym po mistrzowsku, mimo tego, że nie wszystkie auta zmierzały od razu na linię mety, wszystkim udało się do niej bezpiecznie dotrzeć w bardzo dobrym czasie. Na trybunach zasiedli wicedyrektor szkoły Pani Beata Brucka, rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo zawodników “Brrrum go(ł)”. Atmosfera była idealna, radość, uśmiech i niekończący się doping.
Wyścig rozpoczął się regulaminowo od rozlosowania numerów startowych. Każda grupa wiekowa przeszła odrębne losowanie i tak w grupie wiekowej klas 0-III do startu przystąpiło aż 13 zawodników (12 chłopców i 1 dziewczynka), natomiast w grupie wiekowej IV – VI 4 zawodników (3 chłopców + 1 dziewczynka). Po części głównej wyścigów, czyli po jeździe na czas, można było spróbować swoich sił na torze pełnym różnych przeszkód (pachołki, tyczki, tunele). Całość imprezy odbywała się przy dźwiękach profesjonalnej muzyki, wykorzystywanej, jako podkład do gier wyścigowych dla dzieci. Oprócz emocji wyścigowych można było również zaspokoić apetyt na kolorową watę cukrową i popcorn. A za zwycięzców czekały wypolerowane puchary….
W kategorii klas 0-III:
I miejsce – Michał Wiśniewski kl III C
II miejsce – Krystian Sambor kl III A
III miejsce – Adam Próchniak kl III A
Nagroda Specjalna – Roch Ostrowski
W kategorii klas IV – VI:
I miejsce – Miłosz Kielar kl IV B
II miejsce – Miłosz Lipa kl IV C
III miejsce – Patryk Barra kl V A
Nagroda Specjalna – Laura Szumała kl IV A
Wszystkim uczestnikom Wyścigów wręczono medale pamiątkowe.
Ta impreza nie odbyłaby się, gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Podziękowania należą się Dyrekcji za użyczenie sali i możliwość realizacji pomysłu RR, paniom Ewie Kot i Lidce Ławnik za obecność i pomoc w przedsięwzięciu, panu Markowi Szczecińskiemu za wyposażenie sportowe, panu Zenonowi za obsługę sprzętu oraz ekipie Rady Rodziców, z pomysłodawczynią, panią Beatą Rojewską na czele.
Podziękowania należą się również wszystkim przybyłym rodzicom, dziadkom i oczywiście dzieciakom, które chciały uczestniczyć w tej niecodziennej zabawie.
(zdjęcia i informacje pochodzą z profilu RR na Facebooku)

Na tak nietypowej imprezie nie mogło również zabraknąć TV Malbork – oto ich relacja.