VI Powiatowy Konkurs z J. Angielskiego im. Katarzyny Czarneckiej

VI Powiatowy Konkurs z J. Angielskiego im. Katarzyny Czarneckiej

Już po raz szósty uczniowie ze szkół powiatu malborskiego zmagali się językowo w konkursie z języka angielskiego. W sobotę 16 kwietnia do naszej szkoły przybyło siedem drużyn z malborskich i okolicznych szkół: Zespół Szkół nr 2 – SP nr 2, SP nr 3, SP nr 5, SP nr 8, SP nr 9 oraz reprezentacje ze szkół w Lichnowach i Miłoradzu. Nasza reprezentacja była ósmym zespołem.
Punktualnie o godzinie 10 nastąpiło uroczyste powitanie wszystkich reprezentacji wraz z opiekunami a chwilę później uczniowie rozpoczęli rozwiązywać test konkursowy. Po 45 minutach wytężonej pracy uczniowie udali się na poczęstunek a komisja konkursowa sprawdzała testy. Na szczęście nie trzeba było organizować dogrywki, jednak tegoroczny poziom uczestników był bardzo wyrównany a różnice punktowe były niewielkie. A oto wyniki:
I miejsce: SP nr 3 Malbork
II miejsce: SP nr 9 Malbork
III miejsce: Zespół Szkół i Przedszkola w Miłoradzu
IV miejsce: SP nr 2 Nowy Staw (Bartosz Kiciński, Paulina Rojewska, Miłosz Tarapata)
V miejsce: SP nr 5 Malbork
VI miejsce: Zespół Szkół nr 2 Malbork SP nr 2
VII miejsce: SP nr 8 Malbork
VIII miejsce: Zespół Szkół w Lichnowach
Najwyższy wynik uzyskała Natalia Tyborska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Malborku.
Każda reprezentacja otrzymała dyplom oraz nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Pearson oraz Radę Rodziców. Nauczyciele otrzymali podziękowania oraz drobne upominki i zapewnili, że w przyszłym roku też będą uczestniczyli w konkursie.