Informacja od Rady Rodziców dot. ubezpieczenia

Informacja od Rady Rodziców dot. ubezpieczenia

Drodzy Rodzice,
w dniu 20.09.2017 po spotkaniu z przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej AXA, Prezydium Rady Rodziców uchwaliło wybór oferty ubezpieczeniowej na ten rok szkolny.
W tym roku mają Państwo do wyboru jeden z wariantów, wariant I – 28 zł oraz wariant II – 38 zł. Każdy z tych wariantów zawiera pakiet sport (zarówno na lekcjach w-f’u, treningach, zawodach sportowych, czy zabawach na Orliku), ubezpieczenie obowiązuje 24 h na dobę przez cały okres trwania polisy, czyli od 1 września 2017 do 31 sierpnia 2018. Ponadto z wypłatą roszczenia nie trzeba czekać do zakończenia okresu leczenia, wypłacane jest ono od razu. Więcej szczegółów na stronie bezpieczny.pl, tam dokładny opis, Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Na tej stronie wszelkie niezbędne informacje, jak również możliwe złożenie wniosku online. Dokument Ogólne Warunki Ubezpieczenia dostępny będzie również w sekretariatach szkół.
Przez cały ten rok, gdyby zaszła taka potrzeba mogą Państwo zadzwonić do opiekuna naszej polisy Pana Sławomira Miszke – patrz plakat. Udzieli on wszelkich niezbędnych informacji co do ubezpieczenia, skompletowania dokumentów w przypadku roszczenia.
Płatność do 30 września!!!

WARUNKI UBEZPIECZENIA – LINK

TABELA ŚWIADCZEŃ – LINK

SKŁADKI I WYSOKOŚĆ ŚWIADCZEŃ – LINK