Dzień Kobiet w klasach 0-III

Dzień Kobiet w klasach 0-III

8 marca to święto kobiet na całym świecie.  Mały Samorząd Uczniowski wspólnie z Kółkiem Wokalnym postanowił także uczcić to  święto wszystkich Pań i dziewczynek. Ten dzień został ogłoszony w naszej szkole „Dniem Spódniczki”. Wszystkie dziewczynki, które założyły spódniczki, sukienki i te, które postawiły na swój strój codzienny, otrzymały od chłopców słodki prezencik. Następnie, podczas apelu, chłopcy przedstawili w krótkiej, wierszowanej inscenizacji, dlaczego tak bardzo lubią dziewczynki. W każdej klasie została wybrana również „Najweselsza dziewczynka”. Podczas apelu każda z dziewczynek przeszła specjalny test, w którym udowodniła, że zawsze jest wesoła i uśmiechnięta. Na koniec Rysiu, wspólnie z dziewczynkami z Kółka Wokalnego, złożył wszystkim paniom i dziewczynkom serdeczne życzenia, a pozostali chłopcy z Samorządu wręczyli paniom kwiatki. To był bardzo miły dzień w naszej szkole.