Po nagrodę do Ogrodu Zoologicznego

Po nagrodę do Ogrodu Zoologicznego

24 maja 2019 roku w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym odbyło się wręczenie nagród w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.: „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”. Głównym organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku.
W kategorii klas I-III wyróżnienie w konkursie zdobył uczeń naszej szkoły – Adrian Król z klasy I a. Podczas uroczystości odebrał z rąk organizatorów pamiątkowy dyplom oraz nagrody książkowe.
W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce zajęła uczennica kl.Vd Agata Jurkowska a wyróżnienie otrzymała uczennica kl. IVe Marta Glazer.
Wręczeniu nagród towarzyszyły również atrakcje zarówno dla laureatek jak i dla klasy Vd, która w ramach dodatkowej nagrody towarzyszyła swojej koleżance z klasy. Uczniowie obejrzeli karmienie fok, zwiedzili część ZOO kolejką, uczestniczyli w ciekawej prelekcji o gadach oraz weszli do miniZOO. Po poczęstunku odbyło się uroczyste wręczenie nagród wraz z przemowami zaproszonych gości. Na zakończenie uczniowie wraz z opiekunami zwiedzili drugą część ZOO.
Zarówno dla laureatek jak i klasy Vd oraz opiekunów był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń, za co serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu oraz Gdański Ogród Zoologiczny