Dzień Uśmiechu 2019

Dzień Uśmiechu 2019

W tym roku Światowy Dzień Uśmiechu obchodzony był 4 października. W obchody tego święta włączyli się także uczniowie naszej szkoły. Kilka dni wcześniej klasa 2c przygotowała ciekawą gazetkę tematyczną.
Ten dzień był wyjątkowy. Już od rana widać było na twarzach dzieci i dorosłych piękny uśmiech. A wszystko to za sprawą „Uśmiechniętych buziek” od Zespołu do Spraw Promocji Szkoły i Rady Rodziców.
Dzieci z Małego Samorządu Uczniowskiego postanowiły „wprawić” w dobry humor każdego, kto odwiedził naszą szkołę. Przedstawiciele Samorządu wręczyli każdemu dziecku i rodzicowi, który pojawił się w szkole, karteczkę z życzeniami z okazji tego święta oraz poczęstowali wszystkich cukierkami.
Ponadto klasy 1a i 2c wraz z wychowawczyniami przeszły się ulicami naszego miasta, by nam wszystkim przypomnieć o tym, że warto się na chwilę zatrzymać, dostrzec drugiego człowieka i zwyczajnie się do niego uśmiechnąć, czyniąc swój i jego świat lepszym.