„Nie jest kolorowo”

„Nie jest kolorowo”

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do 5. edycji akcji „Nie jest kolorowo”! W tym roku przyłączyło się również do nas Przedszkole w Nowym Stawie. Serdecznie dziękujemy!
Projekt „Nie jest kolorowo” to akcja charytatywna przeprowadzana na terenie placówek szkolnych województwa pomorskiego. Przedmiotem zbiórek są nowe przybory szkolne – pióra, długopisy, kredki, plastelina, farbki, zeszyty, bloki rysunkowe, plecaki oraz wszystkie inne materiały, które są niezbędne do nauki i rozwoju uczniów. Wszystkie zebrane materiały zostaną przekazane przez Stowarzyszenie Traugutt.org /organizatora akcji/ dla naszych najmłodszych rodaków na Litwie. Mamy tam zaprzyjaźniona szkołę – Gimnazjum w Rukojniach. Z uczniami tej szkoły prowadzimy korespondencję.
Liczymy na Was!

Wesprzyjcie naszych Rodaków na Litwie!
Zbiórka w naszej szkole odbędzie się w dniach 14 – 31 października 2019 roku.

Szkolne Koło Wolontariatu z opiekunem Ewą Czerniewską