Pasowanie na ucznia na ul. Gdańskiej

Pasowanie na ucznia na ul. Gdańskiej

1 września wszyscy uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny. Był to szczególny dzień zwłaszcza  dla uczniów klas 1. W tym dniu nasi najmłodsi uczniowie zostali pasowani na ucznia oraz ślubowali godnie wypełniać obowiązki szkolne i reprezentować naszą szkołę.

Starsze koleżanki naszych pierwszoklasistów- Antonina Szczepańska i Olivia Szczecińska wykonując piosenkę „Ślubowanie” wytłumaczyły im, na czym ono polega. Sprawdziły też ich wiedzę zadając zagadki szkolne.

Uczniowie klas 1 doskonale poradzili sobie z tym zadaniem. Po uroczystym ślubowaniu zostali oni  pasowani ołówkiem przez Pana Dyrektora, dzięki czemu stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Następnie każdy uczeń zostawił odcisk swojego paluszka w pamiątkowej księdze.

Na zakończenie wszyscy uczniowie klas 1 otrzymali dyplomy „Pasowania na Ucznia” i maskotki.

Witamy serdecznie nowych uczniów w naszej szkole!!!