Znamy wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego!

Znamy wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego!

6 października odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosowali uczniowie, dyrekcja, obsługa oraz nauczyciele.
10 kandydatów przedstawiło na plakatach i filmikach swoje pomysły. Przez cały wrzesień trwała kampania wyborcza, która przez pandemię w większości przeniosła się do sieci.
Komisja Wyborcza (w składzie: Anna Darnowska, Adrian Frontczak, Nina Wyżykowska) świetnie poradziła sobie z przebiegiem głosowania i podliczeniem głosów. W głosowaniu wzięły udział 262 osoby (uczniowie – 241, pracownicy – 21). To naprawdę imponująca liczba! Gratulujemy obywatelskiej postawy.
Przewodniczącą SP nr 2 w Nowym Stawie na rok szkolny 2021/2022 została NATALIA TARAS z klasy 7b. Jej zastępca to Maksym Sawicki z klasy 8e, zaś sekretarzem szkoły w tym roku jest Oliwia Wierzchowska z klasy 8c. Wszyscy kandydaci zasiądą w zarządzie SU.
Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkolnej społeczności.