“Uczę się bezpieczeństwa” – program edukacyjno-profilaktyczny

“Uczę się bezpieczeństwa” – program edukacyjno-profilaktyczny

Uczniowie klas pierwszych z naszej szkoły brali udział w programie edukacyjno-profilaktycznym „Uczę się bezpieczeństwa”. Podczas trwania tego projektu, odbywały się spotkania z policjantami, którzy rozmawiali z dziećmi na temat bezpiecznych zachowań w różnych miejscach i sytuacjach. Podsumowaniem akcji był konkurs plastyczny, w ramach, którego uczniowie wykonywali prace związane z omawianymi wcześniej zagadnieniami.

Uczennice klasy Ia z naszej szkoły – Lena Kozłowska i Marika Pietruszyńska zostały laureatkami konkursu, zajmując II i III miejsce w etapie powiatowym.  Dziewczynki zostały zaproszone na Galę Finałową projektu, która odbyła się 20 czerwca 2022 roku na Uniwersytecie Gdańskim. Podczas uroczystości otrzymały dyplomy i nagrody. Gratulujemy sukcesu! Relacja z gali:
https://gdansk.tvp.pl/60852057/finalowa-gala-projektu-ucze-sie-bezpieczenstwa