Spartakiada “Start Hufca ZHP”

W sobotę 10.09.2022r. uczennica kl. Vc Izabella Skarżyńska, Piotr Kowalski z kl. VIa, Julia Sroka z kl. 4b, Oliwia Sroka z kl. 1a i Oliwier Sowiński z grupy 0b reprezentowali harcerzy z Nowego Stawu w spartakiadzie z okazji “Startu Hufca ZHP” w Malborku. Na stadion w Malborku, gdzie odbywały się zmagania, przybyli harcerze z Kwidzyna, Malborka, Nowego Stawu i Sztumu. Nasza uczennica Izabella zdobyła jeden medal złoty i dwa medale srebrne, Julia – 1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy medal, Oliwia – 1 złoty i 1 brązowy medal, Oliwier – 2 złote medale a Piotr zajął III miejsce. Jako 7 Nowostawska Gromada Zuchowa “Pracowite Pszczółki” zajęli 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej i zdobyli srebrny puchar. Gratulacjemy i życzymy dalszych sukcesów.