Dzień Chłopaka na ul. Gdańskiej

Dzień Chłopaka na ul. Gdańskiej

30 września wszyscy chłopcy mali i duzi mieli swoje święto. Chłopcy klas I-III zaczęli „świętować” już 29 września. W tym dniu odbyła się bowiem dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka.
Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta z chęcią wzięli w niej udział. Podczas dyskoteki można było przebrać się w wylosowany wcześniej strój, zaprezentować swój własny układ taneczny, a także sprawdzić swoją sprawność fizyczną przechodząc pod liną.
Uczniowie mieli możliwość także zakupu słodkości. Wszystkie dzieci, zadowolone i zmęczone wracały do domów.
Następnego dnia na chłopców czekała kolejna niespodzianka. Dziewczynki z Małego Samorządu Uczniowskiego przygotowały apel, podczas którego złożyły chłopcom życzenia. Z każdej klasy został także wybrany jeden chłopiec, który wziął udział w wyborach ”Super Chłopaka”. Chłopcy zostali poddani różnym próbom i testom. Okazało się, że nasi mali mężczyźni potrafią świetnie zaplatać warkocze, pięknie tańczyć, sprawnie wykonywać ćwiczenia gimnastyczne oraz posiadają dużą wiedzę na każdy temat i doskonale znają damskie kosmetyki. Komisja w składzie: Pani Beata Brucka, Pani Marta Łabaj i Pani Ania Wojciechowska, jednogłośnie uznała, że wszyscy chłopcy (przedstawiciele klas) zasługują na tytuł „Super Chłopaka”. Każdy chłopiec otrzymał pamiątkowy dyplom i brelok.
Mały Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim dzieciom oraz nauczycielom za wspaniały doping i atmosferę podczas apelu.
Dziękujemy także Paniom: D. Kachniarz, A. Kaczyńskiej, J. Suchcickiej, M. Wiatr, D. Słodkowskiej – Rogali za pomoc i opiekę podczas dyskoteki szkolnej.
Dziękujemy także Pani D. Ostrowskiej za piękną dekorację przygotowaną na apel.