Dyskoteka andrzejkowa klas I-III

Dyskoteka andrzejkowa klas I-III

W czwartek uczniowie klas I-III mieli okazję poczuć już zbliżające się andrzejki. W tym dniu odbyła się bowiem dyskoteka andrzejkowa dla klas I-III.
Dzieci doskonale bawiły się przy muzyce DJ Maćka, który zadbał także o odpowiednie oświetlenie naszej sali gimnastycznej. Uczniowie chętnie uczestniczyli także w zabawach tanecznych. Dużo radości sprawił im taniec z miotłą ,jak również zabawa z kapeluszem wróżki, z którego losowały kartki z nazwami osób, rzeczy i zwierząt. Zadaniem dzieci było zatańczyć zgodnie z nazwą podaną na kartce. Na koniec dyskoteki najlepsi „tancerze” zostali nagrodzeni- otrzymując symboliczny „ogonek andrzejkowego kota” oraz wesołe naklejki. W czasie dyskoteki można było także zakupić pyszne ciasta, orzeszki i racuchy przygotowane przez rodziców: Panią Filcek, Panią Świtalską, Panią Łapińską i Panią Hoffman. Mały Samorząd Uczniowski dziękuje bardzo rodzicom za przygotowane słodkości.
Dziękujemy także Paniom: Dianie Słodkowskiej- Rogali, Joannie Suchcickiej, Maryli Wiatr, Marcie Kamińskiej za opiekę podczas dyskoteki.
Szczególne podziękowania składamy Panu Maćkowi, który po raz kolejny zadbał o oprawę muzyczną naszej dyskoteki.