Mikołajki na Gdańskiej

Mikołajki na Gdańskiej

6 grudnia był wyjątkowym dniem dla uczniów naszej szkoły, gdyż tego dnia dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Na spotkanie z ukochaną przez dzieci postacią zaprosił wszystkich Mały Samorząd Uczniowski.
Dzieci z Samorządu przygotowały przedstawienie, w czasie którego okazało się, że Mikołaj zgubił worek z przedmiotami, bez których trudno byłoby jemu dotrzeć do naszej szkoły. Z pomocą dzieciom w poszukiwaniu Mikołaja pospieszyli policjanci: Pan Rafał z Komendy Głównej w Malborku oraz Pan Grzegorz z Komisariatu w Nowym Stawie. Panowie policjanci bardzo szybko odnaleźli Mikołaja i towarzyszące jemu Elfy. Dzieci były bardzo szczęśliwe z odwiedzin Mikołaja i otrzymanych prezentów. Wszyscy uczniowie poczuli już atmosferę zbliżających się świąt, a piosenki w wykonaniu dziewczynek z Kółka Wokalnego jeszcze bardziej nam ją przybliżyły.