Dzień Dziecka na ul. Bankowej

Dzień Dziecka na ul. Bankowej

W tym roku szkolnym Dzień Dziecka obchodziliśmy nieco wcześniej – 30 maja. Piękna, słoneczna pogoda pozwoliła nam spędzić cały dzień na świeżym powietrzu.

Obchody Dnia Dziecka podzielone zostały na trzy części. Na początku uczniowie klas 4-8 mieli możliwość wysłuchać koncertu zespołu Full Power Spirit z Podlasia, który po raz drugi gościł w naszej Dwójce. Następnie mogliśmy podziwiać sztuczki kuglarskie w wykonaniu bardzo barwnego pana z grupy Mosaic. Po części artystycznej przyszedł czas na naszych uczniów, którzy musieli zmierzyć się z kilkoma zadaniami, w tym wzięli udział w szkolnej wersji programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Wszystkie klasy bardzo profesjonalnie podeszły do swoich występów i na scenie mogliśmy podziwiać m.in. Krzysztofa Krawczyka, Blankę, zespół Queen, Sanah czy ostatni hit z Internetu Verkę Serduchka. Był nawet jeden utwór szanty. Uczniowie zapewnili świetną rozrywkę nie tylko swoim kolegom, ale i osobom dorosłym. Natomiast na OSiRze uczniowie mogli potrenować celność z wężem strażackim, poćwiczyć z grupą artystów cyrkowych oraz zagrać parami w piłkę nożną. Każda z tych atrakcji (choć czasami niełatwa) sprawiła wszystkim wiele radości. Na zakończenie na wszystkich czekała strefa gastro, w której królowali rodzice serwując przepyszne kiełbaski z grilla, popcorn i watę cukrową. To był na prawdę bardzo udany dzień.

Zorganizowanie i przeprowadzenie tej uroczystości byłoby niemożliwe gdyby nie pomoc i wsparcie nauczycieli i obsługi szkoły oraz Rady Rodziców, OSiRu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Stawie. Z całego serca dziękujemy za Waszą pomoc. Dziękujemy również artystom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i uświetnili ten dzień swoimi występami.

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4