„Godzina dla MŁODYCH GŁÓW”

„Godzina dla MŁODYCH GŁÓW”

Za nami Światowy dzień zdrowia psychicznego. W odpowiedzi na rosnący kryzys psychiczny wśród młodych osób i zapotrzebowanie uczniów, rodziców oraz nauczycieli i nauczycielek na otwartą rozmowę o zdrowiu psychicznym nasza Szkoła bierze udział w Programie profilaktycznym “Godzina dla MŁODYCH GŁÓW” Fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej. Ma on na celu wsparcie dzieci i młodzieży, a także nauczycieli w działaniach z obszaru profilaktyki zdrowia psychicznego, które będą prowadzone podczas roku szkolnego według określonych scenariuszy. Będzie to cykl lekcji odbywających się raz w miesiącu.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę: https://mlodeglowy.pl
Koordynatorami programu w naszej Szkole są: pani pedagog Marta Łabaj oraz psycholog Malwina Bajgier.