“Szkoła do hymnu” na ul. Mickiewicza

“Szkoła do hymnu” na ul. Mickiewicza

10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 jak w wielu szkołach w Polsce, tak i w naszej na ul. Mickiewicza wybrzmiał hymn narodowy. Uczniowie klas młodszych każdego dnia ćwiczyli śpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”, by godnie zaprezentować się podczas tak ważnego święta. Kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości świętowaliśmy nie tylko poprzez śpiew; w wielu miejscach naszej szkoły widoczne były symbole narodowe. Pojawiły się dekoracje, flagi państwowe, gazetki tematyczne, kotyliony niepodległościowe czy też własnoręcznie wykonane książki patriotyczne.
Organizator (Zespół do Spraw Promocji Szkoły) serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły, że włączyli się we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy.