Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III

Szkolny Turniej Warcabowy klas I-III

Na przełomie lutego i marca w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Warcabowy, w którym z dużym zaangażowaniem wzięli udział przedstawiciele klas I-III. Dzieci z radością rozgrywały kolejne partie, wykazując się sprytem, koncentracją oraz znajomością zasad gry. Po emocjach rozgrywkowych wyłoniono zwycięzców.
Konkurs przebiegł w miłej i sportowej atmosferze, a uczestnicy świetnie się bawili, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności logicznego myślenia.
11 marca laureaci konkursu i wszyscy pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.
Oto lista finalistów:
  • I miejsce – Jakub Konefał (klasa 3), Kacper Palczewski (klasa 2), Cezary Kot (klasa 1)
  • II miejsce – Zuzanna Opalińska (klasa 3), Piotr Zakrzewski (klasa 2), Jakub Zabłocki (klasa 1)
  • III miejsce – Krzysztof Benka (klasa 3), Alan Potoczek (klasa 2), Bartosz Szafran (klasa 1)