Dzień Bez Plecaka

Dzień Bez Plecaka

To już kolejny wesoły piątek w szkole,  tym razem uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zorganizowali Dzień Bez Plecaka. Wbrew pozorom nie chodzi tu o przyjście do szkoły bez podręczników, zeszytów  i piórnika. Zabawa polega na tym, by jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory i spakować je w inny zamiennik plecaka. Liczy się pomysłowość i spryt – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne należy spakować w dowolny, zwykle zabawny sposób. Zabawnych sposobów było wiele, przybory szkolne zapakowane zostały do: walizki, pojemnika na narzędzia, pudełka po obuwiu, koszyka, torby sportowej, poszwy na poduszkę, wózka na zakupy, w leżaku i eleganckiej damskiej torebce, itd. 

Dzień ten w naszej szkole zyskał na popularności, angażując uczniów oraz nauczycieli w wyjątkowy sposób. Ten dzień  otworzył  drzwi do kreatywności i zabawy.  Uczniowie, którzy zaangażowali się w zabawę otrzymali w nagrodę słodkość i udowodnili, że mają dużą kreatywność,  pomysłowością i poczucie humoru.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Uczniowie jesteście wspaniali.