WOŚP – Konkurs na największą liczbę kroków

Czas rozpędzić wielką machinę rejestracji uczniów do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids,
w której liczone będą konkursowe kroki. Konkurs startuje już 24 stycznia!

Skrzyknij wszystkich znajomych w szkole!

Im większa frekwencja, tym większa szansa na zdobycie nagród indywidualnych oraz zebranie 1 000 000 od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy aktywny w aplikacji uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS).

Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę “Pho3nix Kids“.

SZCZEGÓŁY KONKURSU NA STRONIE SZTABU #313 NOWY STAW – kliknij

Nauka zdalna (20.12.2021 – 9.01.2022)

Wprowadzenie nauki zdalnej w okresie od 20 grudnia 2021r. do 9 stycznia 2022r. oznacza, że:

• w dniach od 20 do 22 grudnia 2021r. oraz od 3 do 9 stycznia 2022r. nastąpi zawieszenie w zakresie zajęć stacjonarnych (a więc będą realizowane zajęcia zdalne – na analogicznych zasadach, jak w przypadku poprzednich zawieszeń),
• w czasie przerwy świątecznej (23 grudnia – 31 grudnia 2021 r.) nie będą realizowane stacjonarne zajęcia wychowawcze ani opiekuńcze.

Akcja “Dla Reksa” na Bankowej

Nasi wspaniali uczniowie postanowili wspomóc zwierzaki z Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zbiórkę karmy! Jednocześnie gratulujemy klasie 6b, która zebrała aż 66 kilogramów

Kartki z iskierkami Emocji – 0a

Grupa 0a wzięła udział w zimowej edycji akcji „Kartki z iskierkami emocji”. Wymiana kartek była zorganizowana w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego EMOCJA w którym bierzemy udział w tym roku szkolnym.
Celem akcji było przygotowanie kartek bożonarodzeniowych i przesłanie ich do projektowego partnera. Nasze kartki wysłaliśmy do dzieci z Przedszkola nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie.

Przygotowaliśmy piękne kartki, w których ukryliśmy wiele pozytywnych emocji, dobrych życzeń i gorących pozdrowień.
Uwolniliśmy swoją kreatywność i wyobraźnię a przy tym świetnie się bawiliśmy.