Akcji Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci – “Podaruj mi pieluszkę”

Akcji Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci – “Podaruj mi pieluszkę”

Kochani Rodzice,
Rada Rodziców naszej Szkoły włączyła się do Akcji Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci – PODARUJ MI PIELUSZKĘ. Drogie mamy NIEZBĘDNA jest wasza POMOC!!!
Te maluchy na swojej ostatniej prostej potrzebują tak zwyczajnej rzeczy, jak pieluszki i chusteczki nawilżające. POMÓŻMY IM! BO MOŻEMY !
Akcja z naszej strony będzie polegała na zbiórce pieluch w rozm. od 0 – 6, pieluchomajtek S i M, oraz chusteczek nawilżających. Dary można przynosić do obu naszych szkół: SP przy ul. Gdańskiej do sekretariatu, SP przy ul. Bankowej do świetlicy.
Zbieramy do końca października!!! Niewiele czasu, drobna rzecz… Mamy? Damy Radę? 😀
Po zakończeniu Akcji w naszych szkołach dary zostaną przewiezione do Wolontariatu w MLB. Na wszelkie Państwa dodatkowe pytania z chęcią odpowie Pani Jowita Sobczak, której dane znajdziecie na załączonym plakacie. (Link do profilu RR na Facebooku)akcja-pieluszka