28 Finału WOŚP

28 Finału WOŚP

Zapraszamy na rodzinne warsztaty “Zrób to sam”. W niesamowitym Świątecznym klimacie, przy ciepłej zimowej herbatce z goździkiem i cynamonem oraz świątecznie pachnącym piernikiem. Będziemy tworzyć urokliwe dekoracje świąteczne (nie tylko stroiki). Zapraszamy wszystkie chętne osoby bez ograniczeń wiekowych. Zapewnia materiały do wykonania dekoracji z powyższego zdjęcia oraz innych ciekawych propozycji.
Wstęp to symboliczna papierkowa wrzutka do puszki WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

KONKURS W RAMACH 28 FINAŁU WOŚP – ZŁOTA KLASA / ZŁOTA GRUPA

Sztab WOŚP Nowy Staw zaprasza placówki oświatowe wraz ze swoimi klasami, grupy przedszkolne, grupy młodzieży, z terenu gminy nowostawskiej, do pierwszej edycji konkursu „Złota Klasa / Złota Grupa”.
Jak przystąpić?
Szkoła, klasa, grupa przedszkolna, grupa młodzieżowa, przysyła do nas swoje zgłoszenia, a reszta w regulaminie poniżej.
Mamy nadzieję, że będzie to u nas strzał w dziesiątkę!
Regulamin akcji „Złota klasa / Złota Grupa”:
Regulamin akcji towarzyszącej 28 finałowi WOŚP w Sztabie Nowostawskim przy NCKiB „ZŁOTA KLASA / ZŁOTA GRUPA”

 1. Cel
  a. uaktywnienie środowisk dziecięco-młodzieżowych oraz rodziców i uświadomienie celu fundacji WOŚP, którym jest działalność w zakresie ochrony zdrowia poprzez działanie na rzecz poprawy stanu zdrowia jak i działanie na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki prozdrowotnej.
  b. pozyskanie funduszy na rzecz WOŚP
 2. Adresaci
  Akcja przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych, przedszkola, grup młodzieżowych zrzeszonych m.in. przy OSP
 3. Organizatorzy
  Organizatorem akcji jest Sztab WOŚP NOWY STAW 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 4. Miejsce
  Akcja organizowana jest na terenie każdej placówki oświatowej, która zgłosiła chęć wzięcia udziału i zorganizowała stały punkt zbiórki w terminie poniżej podanym.
 5. Okres trwania
  Rozpoczęcie: 13listopada 2019 r.
  Zakończenie: 3 stycznia 2020 r.
 6. Zasady
  a. Akcja polega na zebraniu jak największej wartości „złotych” monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy.
  b. Placówka zgłaszająca się do akcji zobowiązana jest do zgłoszenia swojego udziału wysyłając mail zawierający dane szkoły, przedszkola, nazwę klasy, grupy przedszkolnej, czy drużyny młodzieżowej oraz imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna uczestników na adres e-mail: sztab@wosp-nowystaw.cba.pl
  Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie drogą mailową.
  c. Zebrane monety należy dostarczyć do siedziby Nowostawskiego Sztabu 28 Finału WOŚP mieszczącego się w NCKiB ul. Jana Pawła II 2 w Nowym Stawie, najpóźniej do 7 stycznia 2020 r. do godz. 17:00 (biuro sztabu w NCKiB czynne od wtorku do piątku do 17:00, sobota do 14:00)
  d. Zebrane monety zostaną przeliczone wg ich wartości nominalnej, największa zebrana kwota zdecyduje o zwycięstwie klasy.
  e. Wyniki konkursu zostaną przedstawione podczas głównego finału 28 WOŚP tj. w dniu 12.01.2020 r. na scenie w Galerii Żuławskiej
 7. Nagrody
  Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci warsztatów Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej przeprowadzonych przez ekspertów szkoleniowych WOŚP oraz dyplom z tytułem „Złota Klasa / Złota Grupa 28 Nowostawskiego Finału WOŚP” + niespodzianka od OSP Marynowy.
  Nagrodą również będzie tzw. PUCHAR PRZECHODNI. Dla opiekunów grupy zwycięskiej biorącej udział, przewidujemy również symboliczną nagrodę.
  Wszystkie pozostałe klasy i placówki biorące udział w konkursie otrzymają dyplom uczestnictwa.

Sztab WOŚP Nowy Staw – szef sztabu Ewa Kot.