Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

I Liceum Ogólnokształcące w Malborku, w ramach projektu Malborskiego Budżetu Obywatelskiego “Junior” zorganizowało koncert dobroczynny “Koncert dla Psiaka i Kociaka” na rzecz Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks. W ramach projektu ogłoszono na początku listopada dwa konkursy: Konkurs fotograficzny “Świąteczne zwierzaki” oraz Konkurs Literacki “W sercach i słowach – Konkurs Literacki o Ukochanych Pupilach”.
Z wielką radością otrzymaliśmy informację, iż w gronie nagrodzonych osób znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z klas I-III.
W konkursie fotograficznym:
I miejsce – Natalia Wojnicz – z klasy 1a
III miejsce – ex aequo Kajetan Rudzik i Wiktor Drozd – z klasy 2c
W konkursie literackim :
I miejsce – ex aequo Liliana Bednarz – z klasy 2c
II miejsce – ex aequo – Hanna Cyrzan – z klasy 2c.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 grudnia 2023r. podczas koncertu w I LO w Malborku.

Więcej o akcji można przeczytać pod linkiem: