Wielki sukces naszych uczniów w konkursie “Hej, kolęda, kolęda” w ramach XXXIII Festiwalu “Boże Narodzenie w Sztuce” w Malborku

Wielki sukces naszych uczniów w konkursie “Hej, kolęda, kolęda” w ramach XXXIII Festiwalu “Boże Narodzenie w Sztuce” w Malborku

19 grudnia w sali widowiskowej Klubu 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego odbył się konkurs kolęd i pastorałek. W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z powiatu malborskiego. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe: klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Wszyscy uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom. Naszą szkołę godnie reprezentował Nikodem Szczepkowski z klasy IIc, który oczarował publiczność utworem “Pastorałka prosto z nieba”. Ucznia przygotowała Pani Joanna Suchcicka.
W kategorii klas 4-6 III nagrodę otrzymała Varvara Staliarova z klasy VIc, która zaśpiewała “Mario, czy już wiesz?”. W kategorii klas 7-8 II nagrodę odebrała Justyna Dąbrowska z klasy VIIIa, za wykonanie utworu “Niech te święta będą dobre”. Uczennice przygotowała Pani Agnieszka Kozieł-Pacanek.
Jesteśmy dumni z naszych reprezentantów.
Gratulujemy laureatom!