Dyskoteka karnawałowa w klasach I-III

Dyskoteka karnawałowa w klasach I-III

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy “Płuca po pandemii. Zbieramy dla dzieci i dorosłych” zbliża się wielkimi krokami.
Mały Samorząd Uczniowski postanowił także zaangażować się w tą ogólnopolską akcję. W czwartek 18 stycznia 2024r. w szkole przy ulicy Mickiewicza odbyła się Dyskoteka Karnawałowa dla klas I-III. Podczas dyskoteki uczniowie doskonale bawili się przy muzyce DJ Maćka oraz jego pomocnika Antosia. Bardzo chętnie wzięli udział w konkursach: taniec z balonem, taniec na serduszku oraz najbardziej oryginalny taniec. Na koniec zabawy został wybrany król oraz królowa dyskoteki.
Królową została Klara Wiśniewska z 3c, a królem Maksymilian Sinicki, również z klasy 3c. W przerwach między tańcami, uczniowie mieli możliwość zakupić różnego rodzaju słodkości przygotowane przez rodziców: babeczki, galaretki, lizaki, soczki itp.
Zebrana kwota 1162,92 zł w całości została przekazana do puszki kwestarskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Mały Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje za sprawowanie opieki nad uczniami nauczycielom, paniom: Wiolecie Myszka, Katarzynie Eich i Annie Siemieniec oraz rodzicom, paniom: Karolinie Wiciak, Natalii Liegmann, Katarzynie Kot, Joannie Taras oraz Oldze Biernat.
Serdecznie dziękujemy również rodzicom, którzy przygotowali słodkości na dyskotekę, były to panie: Katarzyna Antoniak, Aleksandra Szczepkowska, Joanna Jana, Renata Ostrowska, Anna Krasińska, Barbara Gajc i Monika Sinicka.
Osobne podziękowania kierujemy do naszego niezawodnego DJ Maćka i jego pomocnika Antosia, a także do pani Ewy Kasyny i pana Jarka Sadłochy, za nieocenioną pomoc w organizacji dyskoteki.
Zapraszamy do galerii, gdzie uśmiechy dzieci mówią same za siebie – zabawa była udana!
Opiekunki MSU – Monika Przyłożyńska i Joanna Suchcicka