Walentynki w klasach 1-3

Walentynki w klasach 1-3

14 lutego, to dzień znany wszystkim, jako Walentynki. Z tej okazji Mały Samorząd Uczniowski już dwa dni wcześniej zorganizował pocztę walentynkową. Walentynki można było wrzucać do specjalnie przygotowanej serduszkowej skrzynki. Uczniowie bardzo chętnie umieszczali swoje walentynki w skrzynce, chcąc wyrazić swoje uczucia, powiedzieć coś miłego przyjaciołom, kolegom czy koleżankom, osobom, które lubią i szanują. To dobry i ciekawy sposób na wzmocnienie przyjaźni.
W środę, już od samego rana, było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów, jak również atmosferę walentynek. Dzieci, a także nauczyciele ubrani byli w czerwone i różowe stroje. Podczas przerwy uczniowie wzięli udział w zabawie “Znajdź swoją drugą połowę”. Każdy uczeń otrzymał połowę serca z walentynkowym motywem i szukał swojej bratniej duszy. Musiał odnaleźć kolegę lub koleżankę, która miała drugą, pasującą połowę serduszka. 5 pierwszych odnalezionych par na poziomie klas 1, klas 2 i klas 3, otrzymało słodki upominek. Listy, karteczki, serduszka od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do swych adresatów przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego wraz ze słodką niespodzianką, w postaci lizaka-serduszka.
To był bardzo miły i wesoły dzień w naszej szkole, a uśmiechy na twarzy dzieci świadczyły o tym, że otrzymane listy sprawiły im wiele radości .