Żuławski Turniej Rummikub

Żuławski Turniej Rummikub

22 marca 2024r. w godz. 9.00-13.00 6 uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Ewy Kot wzięło udział w Żuławskim Turnieju Rummikub w Nowym Dworze Gd. Do rywalizacji stanęło 57 miłośników tej fascynującej gry, gotowych zmierzyć się ze sobą o miano mistrza.
Już od samego rana atmosfera była przyjazna, a powietrze wypełniało się ekscytacją. Zawodnicy skupieni i zdeterminowani, zasiadali do stołów, by rozpocząć zmagania. Rozgrywki toczyły się w serdecznej atmosferze, ale nie brakowało też zaciętych pojedynków i strategicznych kalkulacji. Po kilkugodzinnej walce emocje sięgnęły zenitu, a każdy ruch był na wagę złota. Ostatecznie, po godzinach wyrównanej gry, triumfowaliśmy, zdobywając kolejno miejsca w klasyfikacji ogólnej:
Oliwia Szczecińska – 7 miejsce
Justyna Dąbrowska – 12 miejsce
Karol Kosek – 19 miejsce
Zosia Wojtysiak – 21 miejsce
Hubert Anikiewicz – 28 miejsce
Lena Dąbrowska – 40 miejsce
Uczestnicy otrzymali drobny upominek, ale również brawa i uznanie ze strony pozostałych uczestników oraz organizatorów.
Ciekawym punktem było to, że wszyscy uczestnicy turnieju w przerwie, zostali zaproszeni do zwiedzania sal warsztatowych szkoły.
Turniej Rummikuba to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim doskonała okazja do integracji miłośników tej gry. Był to czas na wspólną , naukę i nawiązanie nowych znajomości. Organizatorzy turnieju zapowiadają kolejną edycję, która odbędzie się w przyszłym roku. Już teraz zachęcamy wszystkich miłośników Rummikuba do udziału!
Turniej okazał się dużym sukcesem. Była to fantastyczna impreza, która dostarczyła wszystkim uczestnikom mnóstwo radości i satysfakcji. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!