Światowy Dzień Uśmiechu w klasie IIIa i w zerówce

Światowy Dzień Uśmiechu w klasie IIIa i w zerówce

7 października po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Pomimo, że pogoda nie dopisała, nasze uśmiechnięte „buźki” trafiły do mieszkańców Nowego Stawu. Deszcz nas nie wystraszył, z transparentami i życzeniami ruszyliśmy na ulice naszego miasta. Przechodnie bardzo ciepło przyjmowali nasze życzenia i odwzajemniali się miłym uśmiechem, co było celem naszej akcji. (Ewa Czerniewska)

7 października tego roku, na całym świecie obchodzony był Dzień Uśmiechu. W tym dniu również uczniowie grup 0 „A” i 0 „B”, z uśmiechem na twarzy, wzięli udział obchodach tego święta. Przedszkolaki, mimo niesprzyjającej aury, udały się na przemarsz ulicami naszego miasta. Uśmiechnięte dzieci wręczyły przechodniom oraz znajdującym się w naszym mieście instytucjom, sklepom, przygotowane buźki, kwiatki i życzenia. Słodkie podziękowania, które niespodziewanie otrzymały dzieci w zamian, wprawiły je w jeszcze większą radość. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci „zerówkowiczów” na długo. (Monika Przyłożyńska, Anna Siemieniec)