Obrazki

Finalista Konkursu Geograficznego

Wiktor Kirstein, uczeń klasy 6c został FINALISTĄ Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2023/2024. Gratulujemy !

Nabór 2024/2025

Zarządzenie Burmistrza Nowego Stawu w sprawie rekrutacji – KLIKNIJ

Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola w Nowym Stawie/ oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Stawie – KLIKNIJ (wniosku nie można wypełnić w wersji online; aby wypełnić wniosek na komputerze należy go najpierw pobrać PLIK – POBIERZ)

Wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Stawie – KLIKNIJ (wniosku nie można wypełnić w wersji online; aby wypełnić wniosek na komputerze należy go najpierw pobrać PLIK – POBIERZ)

RODO – zgoda

Konkurs fotograficzny (kl. 4-8)

Konkurs organizowany jest w ramach PROGRAMU AKTYWNI BŁĘKITNI a sponsorem nagród są Wody Polskie, RZGW w Gdańsku.

Podsumowanie akcji “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Serdecznie dziękujemy za udział i pełne zaangażowanie w akcję zbiórki elektroodpadów.
Przy wspólnym zaangażowaniu udało Nam się uzbierać 500 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Celem akcji było podniesienie świadomości ekologicznej oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. Dzięki tej akcji pozbyliśmy się zepsutych, niepotrzebnych rzeczy oraz nauczyliśmy się dbać o przyrodę i nie zaśmiecać jej.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, rodzinom i przyjaciołom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję.
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.