Nauczanie zdalne w klasach 5-8

Od 27 stycznia do 27 lutego br. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII przechodzą na kształcenie zdalne. Dzieci z klas I-IV i przedszkolaki kontynuują naukę stacjonarnie.

Ferie zimowe – od 14 lutego do 27 lutego 2022r.

Zimowa kawiarenka

Dnia 19 grudnia uczniowie naszej szkoły wystąpili w Galerii Żuławskiej podczas kawiarenki zimowej organizowanej przez Stowarzyszenie Miłośników Nowego Stawu. Adam Sawicki zaśpiewał piosenkę “Biała dama”, Izabela Sawirska wykonała utwór “Święta, święta” a Maja Parafiniuk 7e zaprezentowała dwa utwory – “Nauczmy się żyć obok siebie” i ” Kto wie”.

WOŚP – Konkurs na największą liczbę kroków

Czas rozpędzić wielką machinę rejestracji uczniów do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids,
w której liczone będą konkursowe kroki. Konkurs startuje już 24 stycznia!

Skrzyknij wszystkich znajomych w szkole!

Im większa frekwencja, tym większa szansa na zdobycie nagród indywidualnych oraz zebranie 1 000 000 od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy aktywny w aplikacji uczeń to 5 PLN na konto WOŚP.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS).

Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę “Pho3nix Kids“.

SZCZEGÓŁY KONKURSU NA STRONIE SZTABU #313 NOWY STAW – kliknij

Nauka zdalna (20.12.2021 – 9.01.2022)

Wprowadzenie nauki zdalnej w okresie od 20 grudnia 2021r. do 9 stycznia 2022r. oznacza, że:

• w dniach od 20 do 22 grudnia 2021r. oraz od 3 do 9 stycznia 2022r. nastąpi zawieszenie w zakresie zajęć stacjonarnych (a więc będą realizowane zajęcia zdalne – na analogicznych zasadach, jak w przypadku poprzednich zawieszeń),
• w czasie przerwy świątecznej (23 grudnia – 31 grudnia 2021 r.) nie będą realizowane stacjonarne zajęcia wychowawcze ani opiekuńcze.

Akcja “Dla Reksa” na Bankowej

Nasi wspaniali uczniowie postanowili wspomóc zwierzaki z Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w zbiórkę karmy! Jednocześnie gratulujemy klasie 6b, która zebrała aż 66 kilogramów